Prvenstvo Primorsko-goranske županije, Kastav, 29.11.2014.

s1

U  Sportskoj dvorani grada Kastva, 29.11.2014.godine održano je županijsko prvenstvo u judu. Nastupilo je 146 natjecatelja iz 10 klubova i sekcija naše županije. U odličnoj atmosferi publika je mogla uživati u prikazanim atraktivnim borbama, ponajviše najmlađih natjecatelja od kojih su neki toga dana imali svoj prvi nastup. Od ove godine županijsko prvenstvo uključilo je i uzrast seniora te se razina natjecanja povećala.

Rezultati:

GRUPA 1

-24kg                                                                                                   -27kg

1. Borna Arapinec Raijen
2. Šamanić Tijan Krk
3. Brusić Jakov Rijeka
3 David Crnčić Rijeka
1. Leon Uzelac Rijeka
2. Bakić Lovro Kastav
3. Prosper Špalj Dolac
3 Ivan Kulonja Rijeka

 

 

-30kg                                                                                                -34kg

1. Kumar Mauro Rijeka
2. Drenjak Vibor Rijeka
3. Pašić Dan Rijeka
3 Edvin Fetić Rijeka
1. Prpić David Rijeka
2. Saršon Darijan Dražice
3. Bakarin Jan Rijeka
3 Luciano Marcchese Rijeka

 

-38kg                                                                                          -42kg

1. Gržaljan Niko Rijeka
2. Tironi Klaudio Krk
3. Arzon Marino Rijeka
3 Mjeda Paolo Kastav
1. Šaponja Vedran Rijeka
2. Vozila Teo Jeretov OP
3. Suhninj Adel Dolac
3 Diklić Vito Dolac

 

 

+42kg

1. Filipović Lovro Dražice
2. Žužić Luka Krk
3. Matovini Gabrijel Dolac
3    

 

GRUPA 2

-42kg                                                                                           -60kg

1. Viljušić Luka Rijeka
2. Zdunić Antonio Rijeka
3. Butković Ivan Rijeka
3 Dario Mičetić Raijen
1. Herić Leo Krk
2. Kosić Adrian Krk
3. Grdinić Adrian Rijeka
3    

 

+60kg

1. Luka Brkić Rijeka
2. Jurdana Niko Rijeka
3.    
3    

 

 

 

 

GRUPA 3

-28kg                                                                                           -36kg

1. Šušnić Lara Rijeka
2.    
3.    
3    
1. Kosić Anđela Krk
2. Šušnić Lara Rijeka
3. Leonida Adžić Rijeka
3 Radmilo Laura Krk

 

-44kg                                                                                       +44KG

1. Petrović Hana Krk
2. Altumbabić Edina Dolac
3.    
3    
1. Brkić Ena Rijeka
2. Ella Burgić Raijen
3. Čačić Nikol Krk
3 Žužić Karla Krk

 

GRUPA 4

-30kg                                                                                       -34kg

1. Vid Šašinka Podmurvice
2. Grubišić Karlo Rijeka
3.    
3    
1. Kosić Fran Krk
2. Štajduhar Leon Rijeka
3. Trstenjak Matija Krk
3 Buneta ŽaK Jeretov OP
1. Drozdek Marko Rijeka
2. Jurešić Antonio Krk
3. Paušić Andrej Rijeka
3 Jurdana Vito Rijeka

-38kg                                                                          -42kg

1. Iskrić Patrik Dražice
2. Drinjak Patrik Krk
3.    
3    

 

-46kg                                                                                             -50kg

 

1. Tironi Adriano Krk
2. Trlin Robert Podmurvice
3.    
3    
1. Bilić Lovro Rijeka
2. Kovač Ivan Dražice
3.    
3    

+50kg

1. Rosanda Dante Rijeka
2. Del Vechio Stribor Rijeka
3. Radić Ivan Krk
3 Ivanda Nikola Samuraj

 

 

GRUPA 5

-44kg                                                                                            -48kg

1. Klara Mura Rijeka
2. Buneta Meg Jeretov OP
3.    
3    
1. Iris Arači Rijeka
2. Glavan Eleonora Jeretov OP
3.    
3    

 

-52kg                                                                                      +52kg

1. Mia Mira Rukavina Rijeka
2. Katija Žunič Rijeka
3.    
3    
1. Lara Murgić Raijen
2. Fetić Sabina Rijeka
3. Tarlin Andrea Podmurvice
3    

 

GRUPA 6

-30kg                                                                                      +30kg

1. Stanišić Helena Rijeka
2. Kaštelan Dora Rijeka
3. Caput Lorna Rijeka
3 Kostić Alina Krk
1. Čačić Magdalena Krk
2. Halunda Katarina Jeretov OP
3. Milde Katia Petra Rijeka
3 Laura Mataja Rijeka

 

GRUPA 7

-66kg                                                                                    -73kg

1. Jurina Petar Krk
2.    
3.    
3    
1. Brkić Lino Rijeka
2. Baričevac Renato Rijeka
3. Adžić Fran Rijeka
3 Damijan Jelenović Rijeka

 

-81kg                                                                                     -90kg

1. Duško Ratković Kvarner
2. Babić Luka Rijeka
3. Marković Joško Krk
3 Kraljević Marijan Rijeka
1. Dragoslavić Lovro Rijeka
2. Barišić Dario Rijeka
3. Žagar Martin Rijeka
3 Đafić Jakov Rijeka

+90kg

1. Igor Zubović Kvarner
2. Leo Purković Rijeka
3. Mato Dubraja Kvarner
3    

 

UKUPNI POREDAK:

1. JK“Rijeka“ 246
2. JK“Krk“ 78
3. JK“Raijen“-Bakar 22
4. JK“Rijeka“-sekcija Dražice 18
5. JK“Kvarner“-Rijeka 18
6. JK“Rijeka“-sekcija Opatija 14
7. JK“Rijeka“-sekcija Dolac 10
8. JK“Rijeka“-sekcija Podmurvice 8
9. JK“Rijeka“-sekcija Kastav 6
10 JK“Samurai“-Kostrena 2
   

s2

Slike sa turnira možete pogledati u našoj galeriji.

Slaviša Bradić